اخبار مناطق
 

 حجت الاسلام موسوی گفت: تخریب شخصیت‌ها با تهمت و توهین مغایر با ارزش‌های دینی و انقلابی است.
 به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛ حجت الاسلام «سید جانمراد موسوی» با اشاره به صفت های زشت و غیرانسانی   تهمت و توهین به دیگران، اظهارکرد: بر اساس روایات انسان مومن هیچ‌گاه چنین اقداماتی را علیه دیگر افراد انجام نمی‌دهد.
رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شید نصر اصفهانی افزود: تخریب شخصیت حقیقی و حقوقی یک فرد برای دست‌یابی به پست و مقام و یا جلوه‌گری خود یک اقدام ضد ارزشی و مورد نکوهش است.
وی با بیان اینکه مردم باید حقیقت‌های جامعه را بشناسند و بر اساس حق تصمیم بگیرند، تصریح‌کرد: احزاب و گرایش‌های سیاسی معیار سنجش حقیقت نیستند و باید همواره با شناخت واقعیت‌ها تصمیم‌گیری کرد.
حجت الاسلام موسوی ادامه‌داد: کسانی که بیشتر حرف می‌زنند و یا نمادگذاری و ظاهرنمایی می‌کنند به دنبال فریب افکار عمومی هستند تا افراد ساده جامعه را با چنین رفتارهایی به سمت اهداف غلط خود هدایت کنند.
وی اضافه کرد: شناخت واقعیت و حقیقت‌ها بهترین ملاک بر شناخت مسیر اصلی زندگی و همسویی با جریان انسان‌ساز و ارزشی است.
رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شید نصر اصفهانی با بیان اینکه روزهای عمر دنیا در حال گذر است، خاطرنشان‌کرد: جامعه برای ماندگاری نیاز به وحدت، همدلی و برادری بین مردم است تا اینکه با چنین رفتارهایی مشکلات رفع و آسایش فردی و اجتماعی تامین شود.
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر