شهدای پدافند

1392/11/12 شنبه

محمد جلالی

 نام و نشان : محمد جلالی

نام پدر : حسن

تاریخ تولد : 5/6/46

تحصیلات: متوسطه

درجه : سروان

یگان اعزام کننده : مهرآباد

وضعیت تاهل : مجرد

تاریخ شهادت : 5/5/67

محل شهادت :  اسلام آباد

نحوه شهادت : توسط منافقین


    

شهید بزرگوار سروان محمد جلالی درسال 1346 در روستای شفیع آباد از توابع شهرستان بردسکن دیده به جهان گشود در سال 1363 در تهران استخدام رسمی ارتش شد  و در تاریخ 5/5/67 در عملیات مرصاد به‌دست منافقین کور دل به شهادت رسید. در ادامه فرازی از وصیت‌نامه این شهید بزرگوار را بیان می‌کنیم.

بسم رب الشهدا و الصدیقین

با درود و سلام فراوان بر مهدی موعود(عج) و بر رهبر آزادگان و سالار شهیدان حسین(ع) و با درود و سلام فراوان بر امام امت منجی بشریت رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی و با سلام و درود فراوان بر تمامی رزمندگان اسلام که جان خود را فدای اسلام و قرآن‌شان می‌کنند و با سلام به شما امت حزب الله و همیشه در صحنه و با سلام به پدران و مادران شهدای این روستا و تمامی شهرستان‌های دیگر. خداوندا، مرا از سپاهیانت قرار ده که به راستی سپاه تو پیروز است و مرا در حزب خود قرار ده که همانا حزب تو رستگار است. خداوندا، معشوقا، مرا سرافکنده مکن و شهادت که آرزوی دیرینه‌ام بود را نصیبم بگردان. خداوندا، تو خود شاهدی راهی که می‌روم راه سالار شهیدان حسین(ع) و اصحاب اوست، اگر خلوص نیت در اعمالم باشد و اگر در این راه شهید شوم که سعادتی بس از این نصیبم شده است و اگر این آرزو بر دلم ماند خدایا اجر شهید را بر من عطا بفرما. ملت عزیز شهید کسی است که که وجودش سرشار از عشق به خداست .... .

ما می‌رویم تا به یزید و یزیدیان زمان بفهمانیم که شهادت بالاترین آرزوی ماست. می‌روم تا شاید نینوایی را بیابم و در عاشورای دوران هدیه ناقابلی در راه پیروزی حق بر باطل و اسلام بر کفر در پیشوای مولایم مهدی(عج) تقدیم نمایم و به پروانگان جاوید شمع بپیوندم.

... پس از گذشت بیست سال از عمرم هیچ چیز جز شهادت نمی‌تواند گلوی تشنه مرا سیراب کند و به پاس خون شهیدان روستا به حزب ا ... پیوستم و اکنون در مسیر از قیام تا شهادت هستم و از پروردگار می‌خواهم که شهادت را نصیبم بگرداند.  

والسلام

 
 
امتیاز دهی