اخبار دانشگاه
حجت الاسلام مظفری مطرح کرد: قدیمی ترین دشمن اسلام صهیونیست ها هستند

 

سیزدهمین محفل انس با قرآن قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) همزمان با بیست و سومین شب از ماه مبارک رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین انصاری و امیر سرتیپ دوم شاهرخ شهرام معاون اجرایی  قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در دانشگاه پدافند هوایی این قرارگاه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری از اساتید حوزه علمیه قم در این مراسم با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی گفت: قرآن کریم قدیمی ترین دشمن اسلام را صهیونیست می داند و می فرماید آدم کشی برای این قوم آسان است و اگر امروز شما

می بینید اینها در غزه این اعمال را انجام می دهند تعجب نکنید آنها پیش از این در فلسطین زنها را به صف کردند و همه را گلوله باران کردند و شکم زنان باردار را دریدند تا فلسطین را از بین ببرند.

این استاد حوزه علمیه اظهار داشت : این رژیم برنامه دارد تا بر کل خاورمیانه مسلط شود و امروز آمریکا را در چنگال خود دارند و حتی بر روی 1+5 هم تسلط دارند و انگلیس و فرانسه هم مطیع آنها هستند و بیشترین فساد ، بیشترین رضالت و جنگها به دست همین یهودیان شکل می گیرد.

حجت الاسلام مظفری در پایان افزود: جاسوسی بر علیه مسلمانان در جنگ خندق ، اقدام به کشتن پیامبر الهی ، اقدام برای سموم کردن پیامبر گرامی اسلام ، منتشر کردن انواع بیماری در کشور های آفریقایی و فروختن داروی همان بیماری ها به مردمان بیچاره آفریقا از جمله اقداماتی است که این موجودات خبیث در طول تاریخ انجام داده اند.

گفتنی است در این مراسم قاری برتر دانشگاه آقای سیادتی و قاری برتر نیروی هوایی آقای هادی داوطلب به تلاوت آیاتی از قرآن مجید پرداختند واجرای برنامه حفظ قران به زبان انگلیسی توسط دانشجوی دانشگاه خاتم الانبیاء(ص) آقای محسن ظاهر انجام شد.

 
امتیاز دهی