اخبار دانشگاه
با حضور رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی انجام شد؛ افتتاح مجمع قاریان و حافظان قران دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)

با حضور حجت الاسلام و المسلمین انصاری رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) و امیر سرتیپ دوم علیرضا الهامی فرمانده دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) مجمع قاریان و حافظان قرآن این دانشگاه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) : حجت الاسلام والمسلمین انصاری در مراسم محفل انس با قرآن که به مناسب دهه مبارک فجر در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) برگزار شده بود گفت: خدارا شاکریم که توفیق پیدا کردیم در ایام ا... دهه فجر که یادآور حماسه بزرگ و پیروزی پر افتخار مردم ایران در مقابل طاغوت و نظام سلطه بود در جمع دانشجویان و جوانان مومن و متعهد دانشگاه پدافند هوایی و در محفل نورانی و معنوی انس با قران حضور پیدا کردیم .

رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه اظهار داشت: ایران کشور اصیل و با ریشه ای است و تاریخ بسیار با شکوهی دارد و ایرانیان در تمام زمانها موحد و پاک سیرت بوده اند و دوره طلایی تاریخ ایران بعداز اسلام رقم خورد که دوران علم و دانش حکمت بود و دانشمندان بزرگی در این دوره تاریخی با الهام از تعالیم اسلام و قرآن عزیز حرکت نموده اند.

وی افزود: این انقلاب ثمره فضل خداوند متعال ، رهبری های امام (ره) همت بلند مردم و خون شهیدان است و وظیفه ما حفظ این انقلاب فرهنگی و ارزشی است ویکی از مهمترین پایگاه هایی که در حفظ آن نقش دارد دانشگاه است و به برکت همین انقلاب تحولات کمی و کیفی زیاد در دانشگاه ها به وجود آمده است .

حجت الاسلام و المسلمین انصاری در پایان با اشاره به اهمیت برگزاری مجامع قرآنی و آموزش قرآن و تشویق دانشجویان و اساتید این دانشگاه به فراگیری قرآن کریم تاکید کرد: دشمنی دشمنان ما به خاطراهداف و اعتقادات جمهوری اسلامی است و چون مشاهده می کنند ایران در تمام بخشها پیشرفت داشته است این پیشرفت را بر نمی تابند و محور این حرکت رو به جلو و پرشتاب، ارزشهای دینی و کتاب آسمانی ما قرآن است و اگر ارتش قرآنی باشد کارش پیشرفت می کند.

 

 
امتیاز دهی