اخبار
با حضور سردار بختیاری برگزار شد؛ اولین جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان مرکز آموزش‌های پدافند هوایی اراک

اولین جشن فارغ التحصیلی و اعطای درجه دانشجویان مرکز آموزش درجه‌داری پدافند هوایی حضرت علی‌اکبر(ع) اراک با حضور فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) برگزار شد.

در این مراسم سرتیپ پاسدار موسی بختیاری معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم النبیا(ص) با ابراز خرسندی از فعالیت‌های مرکز آموزش حضرت علی‌اکبر(ع) اراک خطاب به دانشجویان گفت: تقارن این روز با میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) را به فال نیک می‌گیریم، شما به جایی وارد می‌شوید که به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) اولویت اول است، کارکنان پدافند هوایی بطور شبانه‌روزی در بخش‌های مختلف در حال فعالیت و انجام وظیفه هستند و حضور پررنگ آنان مشهود و تاثیرگذار است.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های پدافند هوایی اظهار داشت: پدافند هوایی توانسته با هوشیاری و تسلط، آسمانی امن را برای کشور عزیزمان فراهم کند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ع) در پایان سخنان خود تصریح کرد: نیروهای مسلح خصوصا کارکنان پدافند هوایی باید همیشه آماده باشند و در تقویت علمی و اعتقادی خود بکوشند.

در ادامه این مراسم سرهنگ علی حدادی فرمانده این مرکز ضمن تبریک هفته وحدت، گزارشی از فعالیت‌های این مرکز طی دوره آموزش دانشجویان ارائه داد و گفت: با حمایت‌های بی‌دریغ فرماندهی و پشتیبانی ستاد‌های تخصصی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) و با همراهی نهادهای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلات این مرکز، فعالیت‌های عمده‌ای در سال 93 که با فرمان مقام معظم رهبری سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گذاری شده، انجام گرفته است.

گفتنی است در پایان این مراسم از فرماندهان، اساتید و دانشجویان نمونه این مرکز با تقدیم هدایایی تقدیر شد.

 
امتیاز دهی