اخبار
با حضور رییس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی: مراسم تودیع و معارفه رییس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش درجه ‌داری اراک انجام شد

 مراسم تودیع و معارفه رییس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر(ع) اراک با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد علی انصاری رییس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) و جمعی از فرماندهان و مسئولین برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین انصاری در این مراسم گفت: همه شما عزیزانی که امروز در کسوت و لباس مقدس نظامی قرار دارید با اختیار و علاقه این کار را انجام دادید و هدف اصلی از نامگذاری این مرکز به نام حضرت علی اکبر(ع) الگو قراردادن و رسیدن شما به شخصیت والای این بزرگوار است.

رییس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی اظهار داشت: جایگاه انسان در بین سایر مخلوقات جایگاهی والا است و وقتی خداوند می‌فرماید من از روح خودم در کالبد انسان دمیدم نشان دهنده ارزش روح انسان است و البته این موجود با ارزش باید یک تکلیف و یک هدف که آن رسیدن به نقطه کمال است را دنبال کند.

وی در ادامه راه رسیدن به کمال را بهره بردن از یک مربی دانست و افزود: پیامبران الهی برای امر مهم تربیت انسان‌ها مبعوث شدند.

حجت الاسلام انصاری به پایوران آموزشی این مرکز توصیه کرد: مسایل نظامی را خوب یاد بگیرید و مسئولیت و تخصص خود را کامل و درست بیاموزید و همچنین آگاهی‌های سیاسی و شناخت خود را بالا ببرید.

در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق قادری در مدت تصدی ریاست عقیدتی سیاسی مرکز آموزش درجه داری اراک تقدیر و حجت الاسلام علی محمد روشندل به عنوان رییس جدید این عقیدتی سیاسی منصوب شد.

 
امتیاز دهی