اخبار
در مرکز آموزش درجه داری پدافند هوایی اراک انجام شد؛ اجرای طرح سرباز ، امنیت و فضای سبز در آستانه روز درختکاری

در آستانه روز درخت کاری مراسم کاشت نهال با عنوان "سرباز، امنیت و فضای سبز" در منطقه پدافند هوایی اراک برگزار شد.

در این مراسم که با  حضور شهردار و مدیران اجرایی شهرداری اراک، فرماندهان، مسئولان وکارکنان منطقه در محوطه مرکز آموزش های پدافند هوایی اراک برگزار شد مهندس عباسی شهردار اراک از برگزاری جشن بزرگ درختکاری در پایان هفته جاری خبر داد و گفت: در هفته جاری شهرداری درمکان های عمومی و لازم، هر روز اقدام به کاشت درخت و نهال خواهد کرد.

وی افزود: هدف از اجرای طرح "سرباز، امنیت و فضای سبز" گسترش فضای سبز و افزایش روحیه نشاط درمیان سربازان است و از آنجا که سربازان مدت زمان زیادی را در پادگان های نظامی می گذرانند لذا ایجاد و گسترش فضای سبز در این اماکن نقش بسیار موثری در افزایش سلامت روحی و جسمی آنها خواهد داشت.

مهندس عباسی خاطرنشان کرد: فضای سبز یکی از با اهمیت ترین و موثرترین عوامل در کاهش آلودگی های صوتی و تنفسی و همچنین درجه حرارت محیط بوده و در سلامت و بهبود شرایط زندگی انسان ها نقش اساسی ایفا می کند.

 شهردار اراک در پایان افزود: درطول هفته درختکاری که با شعار"هرشهروند یک نهال" مزین شده است 410 هزار اصل نهار متناسب با شرایط آب و هوایی شهر اراک در اماکن مختلف کاشته می شود و همایش سراسری درختکاری در روز جمعه 16 اسفند ماه درمنطقه چقا برگزار می شود .

 
امتیاز دهی