مسابقات
 

امیر سرتیپ دوم صادقی زاد با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت نبی اکرم(ص) و هفته وحدت گفت: دشمنان سعی در تفرقه افکنی بین مسلمانان علی الخصوص شیعه و سنی دارند.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛ جشنواره جوان «حضرت علی اکبر (ع)» با حضور امیر سرتیپ دوم صادقی زاد فرماندهان، مسئولین وکارکنان وظیفه منطقه پدافند هوایی غرب کشور در محل مهدیه این منطقه پدافندی برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم علیرضا صادقی زاد فرمانده منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی در این مراسم با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت نبی اکرم(ص) و هفته وحدت گفت: دشمنان سعی در تفرقه افکنی بین مسلمانان علی الخصوص شیعه و سنی دارند. تفرقه یکی از راه هایی است که دشمن از آن استفاده می کند تا در پیکره اسلام نفوذ کند و به اسلام و امت اسلامی ضربه بزند و بهترین راه مقابله در این موضوع وحدت امت اسلام است.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه نیز طی سخنانی به روحیه کمال گرایی انسان به ویژه  در ایام جوانی اشاره کرد و گفت: که انسان ذاتا کمال گرا هست و نیازمند کمالگرایی است و جوانان نیازمندتر و برای رسیدن به کمال به دنبال الگو و شاخص مناسب هستند. خداوند حضرت محمد (ص)را به عنوان الگو و شاخص نمونه معرفی کرده است. در جامعه ای که اسباب حرکت به سوی گمراهی و تاریکی و افتادن در دام شیطان زیاد شده این روشنایی، نور قرآن، پیامبر و ائمه (ع) است که ما می انسان را نجات دهد.

در پایان این مراسم از سربازان نمونه منطقه  پدافند هوایی شهدای سوباشی تقدیر شد

 
 
امتیاز دهی