اخبـــار
 

حجت الاسلام والمسلمین محمد عدیده معاون فرهنگی و روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن  هفته دفاع مقدس اهم برنامه های این نیروبه منظور گرامیداشت این هفته را تشریح کرد.

حجت الاسلام عدیده اظهار داشت:برنامه های فرهنگی ،تبلیغی و رسانه ای ویژه ای برای این ایام در نظر گرفته شده است که در تمامی یگان های نیروی پدافند هوایی در سطح کشور اجرا می شود.

معاون فرهنگی و روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ادامه داد: برگزاری مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، تجلیل از نقش روحانیت در دفاع مقدس ،برپایی محافل انس با قرآن در تهران و شهرستانها ، انجام تبلیغات محیطی و میدانی، برگزاری مراسم شب شعر و خاطره و اعزام سخنرانان نظامی به مدارس از جمله برنامه های فرهنگی پیش بینی شده برای این ایام است.

وی افزود:در حوزه برنامه های تبلیغی و رسانه ای هم تولید برنامه های تلویزیونی با موضوع تبیین نقش پدافند هوایی در دفاع مقدس،تهیه مقالات،انجام مصاحبه فرماندهان و پیش کسوتان پدافند هوایی با مطبوعات،خبرگزاری ها و رادیو و تلویزیون و تولید و پخش گزار شهای خبری ازصدا و سیما برای گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس پیش بینی شده است.  

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر