اخبـــار
 

در دومین روز از هفته دفاع مقدس که به نام " دانش‌پژوهی، معرفت، جوانان و سربازان" نامگذاری شده است محفل انس باقرآن کریم و تقدیر از سربازان نمونه ستاد نیروی پدافند هوایی با حضور حجت الاسلام روشندل رییس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛ حجت الاسلام روشندل در این مراسم و در جمع سربازان ستاد نیروی پدافند هوایی گفت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران چه در زمینه نظامی،چه  علمی و غیره به واسطه حضور جوانان مومن و انقلابی و پرانگیزه است.

 وی به نقش مهم نسل جوان در جامعه اشاره کرد و افزود:این نسل جوان بود که در زمان قبل از انقلاب در مقابل رژیم منحوس پهلوی ایستاد و بعد از پیروزی انقلاب قائله هایی که در جای جای کشور رخ داد را خاموش کرد. آن جوانان بودند که لانه جاسوسی را تسخیر و هشت سال دفاع مقدس را اداره کردند.

حجت الاسلام روشندل جوانان امروز را بصیر تر و انقلابی تر از جوانان نسل های گذشته دانست و ادامه داد: امروز هم اگر دشمن بخواهد تجاوز و تعدی انجام دهد جوانان امروز آماده تر از نسل گذشته عمل خواهند کرد همان‌طور که در دفاع از حرم اهل بیت (ع) وارد میدان شدند و دشمن راشکست دادند.

بنا بر این گزارش در این محفل نورانی انس با قرآن کریم محمد جواد جابری قاری برتر نیروهای مسلح، قاری مصطفی اویس قرنی از سربازان وظیفه و گروه تواشیح و همخوانی طاها اجرای برنامه کردند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر