اخبـــار
 

به مناسبت هفته دفاع مقدس وتقارن آن با ماه محرم وبه منظور فضاسازی معنوی در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، طرح فرهنگی مصباح الحسین(ع) در این دانشگاه برگزار می شود.

حجت الاسلام قادری،رئیس عقیدتی سیاسی دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ضمن اعلام این خبر در تشریح این طرح گفت: طرح مصباح الحسین(ع) یک طرح فرهنگی است که از تاریخ 25 شهریورماه 98 با برنامه پرده خوانی توسط مرشد محسن حسن بیگی آغاز و درطی هفته گذشته برنامه های محفل انس با قرآن، تعزیه خوانی ، هم خوانی وتواشیح،  بیان خاطرات جنگ در قالب این طرح برگزار شده وانشاءالله تا تاریخ دهم مهر با برنامه های شعرخوانی،سخنرانی های مذهبی وسایر برنامه های متنوع که پیش بینی شده است، ادامه خواهد داشت.

وی ضمن اشاره به تبلیغات سوءفرهنگی حال حاضرتصریح کرد: اجرای برنامه های فرهنگی در این برهه از زمان و با این هجمه فرهنگی ، امری الزامی است.

وی افزود:امروز ایادی استکبار و دشمنان این مرز وبوم درصددند تا جوانان ما را با فرهنگ غنی و دین ناب اسلام بیگانه کنند،اما جوانان این کشور و مردم فهیم ایران هوشیارتر ازاین هستند که فریب حیله های دشمنان را بخورند وخوشبختانه اینگونه مراسمات نه تنها ضعیف نشده بلکه هرساله پرشورتر از سالهای قبل برگزار می شود وخواهد شد.

حجت الاسلام قادری در ادامه با اشاره به فلسفه قیام عاشورا  گفت: امام حسین(ع) ویارانش برای حفظ دین وآزادگی شهید شدند  شهدای هشت سال دفاع مقدس وهمچنین شهدای مدافع حرم  نیزراه سید و سالار شهدا را ادامه دادند، اکنون وظیفه ماست این پرچم پیروزی را که  باخون هزاران شهید استوار شده برافراشته نگاه داریم.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر