اخبـــار
 

امیر سرتیپ دوم فولادی به همراه مدیران تربیت بدنی نیروهای تابعه ارتش با فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه جانشین و مدیران تربیت بدنی نیروهای تابعه ارتش با حضور در دفتر امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با وی دیدار و گقتگو کرد.

در این دیدار، امیر سرتیپ صباحی فرد ضمن تشکر از فعالیت های مناسب ورزشی انجام شده توسط سازمان تربیت بدنی ارتش، گفت: هیات رئیسه نیروی پدافند هوایی ارتش، اهتمام و توجه ویژه ای به مقوله تندرستی و آمادگی جسمانی کارکنان دارد.

وی افزود: اقدامات بسیار خوبی در زمینه ارتقاء سلامت و تندرستی کارکنان و خانواده ها انجام شده است و در همین راستا  برنامه ها و طرح هایی نیز جهت توسعه اماکن ورزشی در دست اقدام است.

در ادامه این دیدار  امیر سرتیپ دوم فولادی، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ورزشی و میزان آمادگی جسمانی کارکنان ارتش و پدافند هوایی از توجه ویژه امیر سرتیپ صباحی فرد به امر  ورزش و تربیت بدنی تشکر و قدردانی کرد.

در پایان این مراسم نقاط ضعف و قوت تیم والیبال ارتش که در هفته جاری به مسابقات المپیک سیزم2019 چین اعزام می شوند، مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

گفتنی است، مدیریت و هدایت تیم والیبال ارتش  به تربیت بدنی نیروی پدافند هوایی ارتش واگذار شده است.

 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر