اخبـــار
 

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش به مناسبت سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش پیام تبریک صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ارتش متن پیام بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

درود و سلام و صلوات به ساحت مقدس یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) و نائب بر حقش حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) که به با رهنمودها و هدایتهای روشنی بخش خود و با آموختن راه استقامت و ایستادگی، خلعت عزت و سرافرازی را بر قامت امت اسلامی ایران پوشانیده است. درود بی پایان بر حضرت ختمی مرتبت، فص رسولان و اهل بیت مطهرش خاصه حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) که با ندای هیهات من الذله و شهادت مظلومانه خود ذلت ابدی طاغوتیان و یزیدیان و عزت ابدی حق گرایان را به اثبات رسانید .

نبرد بین حق و باطل و جنود شیطان و لشکر خدا به بیان کلام الله مجید "حتی یردوکم عن دینکم" دائمی بوده و ظالمان و مستکبران از دشمنی با حق پرستان دست بر نخواهند داشت و دشمنی نظام سلطه در عصر حاضر نیز با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در ظلمات بت پرستی نوین قرن بیستم درخشید و رشحه ای از قیام عاشورا بوده ،مشمول همین کلام وحی می باشد .

از این رو تمدن غرب، انقلاب غرور آفرین ما را تهدید جدی در جهت منافع خود دیده و با تمام توان در حال مبارزه با نظام اسلامی است.

دشمن عاجز و سیلی خورده در عرصه‌های مختلف رویارویی با اسلام ،راه جبران شکست را در نفوذ و هم به فکر کردن جوانان مومن و انقلابی با خود دانسته،که نفوذ در نیروهای مسلح برای آنان اهمیتی دو چندان دارد که به فضل الهی در این عرصه نیز جز شکست چیزی عایدشان نگردیده است.

روز ۲۴ مهرماه مقارن با سالروز تشکیل عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمان مبارک معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل (ره) بر اساس مقابله با تهدیدهای نرم دشمنان در به انحطاط کشانیدن نیروهای مکتبی ارتش ولایی و انقلابی صورت گرفت؛ یادآور مجاهدت‌های انسان های با بصیرتی است که با بهره گیری از دریای معارف قرآن و سیره ائمه معصومین (ع) به دفاع جانانه از حریم پاک ارتش در برابر هجوم ظلمت پرستان حقیقت گریز پرداخته و انسان های مومن و انقلابی را تربیت نموده اند که همچون یاران باوفای حضرت امام حسین (ع) ،از تهدیدات دشمنان نهراسیده و با عشق و شهادت، در برابر توپ و تانک دشمن سینه سپر نموده و با لبیک به فرمان ولی امر مسلمین جهان در دفاع از موجودیت ،حیثیت و آبروی کشور سر از پا نشناسد.

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ، از تلاش های صادقانه همرزمان گرامیم در هدایت دینی، ارتقاء معنویت، معرفت و بصیرت کارکنان آجا، تشکر نموده و با استعانت از درگاه خداوند منان ،فردای روشن و پر از موفقیت و سربلندی تحت شمول ادعیه زاکیه حضرت ولیعصر (عج) و پیروی محض از فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) برایتان آرزومندم

 فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ ستاد علیرضا صباحی فرد

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر