اخبـــار
 

حجت الاسلام جلیل صفت گفت: محبت اهل بیت(ع) سرمایه بزرگی است که دنیا را متحول کرد، همچنانکه محبان امام حسین(ع) در واقعه کربلا این محبت را به کمال رسانده و با جان فشانی خود، نام خود را د رتاریخ ماندگار کردند.

به مناسبت سالروز رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، مراسم سوگواری و عزاداری ویژه کارکنان و خانواده های شهرک شهید بهشتی در مسجد امام خمینی (ره) برگزار شد.

 در این مراسم که با حضور حجت الاسلام جلیل صفت جانشنین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران همراه بود، حجت الاسلام جلیل صفت با بیان ویژگی های شخصیتی حضرت رسول (ص)، گفت: راه محبت خداوند نسبت به بندگانش پیروی از دستورات حضرت محمد(ص) است که این پیروی، یک امر مطلق در همه مسائل اجتماعی، سیاسی و ... است.

وی در ادامه تصریح کرد: وقتی انسان از پیامبراکرم(ص) و اهل بیت(ع) پیروی و اطاعت کند سوای از محبوب خداوند می شود، از لغزش هم در امان می ماند.

حجت الاسلام جلیل صفت محبت اهل بیت(ع) را سرمایه بزرگی دانسته که دنیا را متحول کرد ،

 همچنانکه محبان امام حسین(ع) در واقعه کربلا این محبت را به کمال رسانده و با جان فشانی خود، نام خود را در تاریخ ماندگار کردند.

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی آجا خاطرنشان کرد: انسان برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی در کنار محبت و تبعیت از اهل بیت(ع)، باید آموزه های دینی را در زندگی پیاده سازی کند و در این راستا توصیه اهل بیت(ع)، ترک واجبات و محرمات می باشد و تحقق این امر به دو مقوله کنترل زبان و محافظت از دل بستگی دارد.

وی در پایان با استناد به آیه شریفه قرآن کریم که می فرماید:" الم یعلم بان الله یری" افزود: بنده واقعی خداوند متعال در همه حال باید به این مسئله واقف باشد که خداوند ناظر به اعمال وی است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر