اخبار مناطق
 

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛طرح بشر دوستانه به همت آموزس وپروش شهرستان کبودر آهنگ و عقیدتی سیاسی منطقه غرب همدان و با حضور جانشین پدافند هوایی ،رئیس آموزش وپرورش ،رئیس کمیته امداد امام خمینی استان همدان ، مدیر، معلمان و دانش آموزان برگزار شد.

رئیس عقیدتی سیاسی  پدافند هوایی منطقه غرب حجةالاسلام والمسلمین الفتی با اشاره به اهداف اجرای این طرح بشردوستانه در مدارس گفت: با توجه به فرا رسیدن هفته احسان و نیکوکاری به دنبال اشاعه فرهنگ مهرورزی و نوع دوستی در بین دانش آموزان مدارس ،کمک های جمع آوری شده از سوی دانش آموزان صرف کمک به همکلاسی های نیازمند و کم بضاعت آنان در همین مدرسه خواهد شد  و باید کمک به این دانش آموزان  باحفظ کرامات انسانی همراه  باشد.

وی در ادامه بیان کرد: مفهموم بشر دوستی عبارت از اصول اخلاقی که مرتبط با نیکو کاری، مهربانی و همدردی نسبت به همه مردم جهان می باشد این مفهوم قدمتی به طول تاریخ دارد ولی وجه اجتماعی و فراگیر آن را می توان جدید و تکامل یافته وجه فردی بشر دوستی دانست که قدمتش به چند دهه میرسد. افراد بشر دوست انسان ها را به صرف همنوع بودنشان پذیرا هستند و معیار دیگری برای کمک به دیگران برای خود قائل نیستند.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه غرب ،هدف از اجرای این طرح همدلی و همدردی با بشریت فارغ از هرگونه مرز بندی جغرافیای، رنگ، نژاد و مذهب بوده که بشردوستی نیازمند آن است چون روح و روان و عاطفه افراد بی بضاعت قبل از هر نیازی محتاج همدلی مردم هست.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر