اخبار مناطق
 

یادواره 37 شهید منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با حضور تعدادی از پیشکسوتان و ایثارگران دفاع مقدس،  خانواده های شهدا،  کارکنان و خانواده ها، امام جمعه شهر قهجاورستان و مسئولین منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی و پایگاه هوایی شهید بابایی در حسینیه کوی سازمانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ؛

ناخدا یکم تکاور نیروی دریایی حسن مسعودی راد، ایثارگر و بازنشسته نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا در این مراسم، با بیان اینکه در سال 1353 استخدام نیروی دریایی گردیده و برای طی دوره های مختلف تخصصی به انگلستان سفر کرده است گفت: ایرانی ها در هر دوره ای جزء نفرات ممتاز بودند و این خود افتخار بزرگی بود.
 

وی در ادامه با اشاره به شهید مدفون در بهشت زهرا که به شهید عطری ملقب گردیده است گفت: معطر بودن همیشگی قبر این شهید خود نشانه ای از رفعت مقام شهدا است.

ناخدا مسعودی راد در ادامه با بیان اینکه رشادت و شهادت رزمندگان اسلام در  هشت سال دفاع مقدس، امنیت و آرامش امروز را رقم زده است گفت:  برای حفظ و حراست از دستاوردهای آن شهدای گرانقدر که از همه چیز خود گذشتند، بصیرت و آگاهی نیاز است. وی با بیان اینکه باید مراقب شیطنت های استکبار جهانی بود گفت: نکته کلیدی و مهم این است که آنها هیچ گاه دلسوز ملت ایران نبوده و نخواهند بود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر