اخبار مناطق
 

حجت الاسلام بهادری گفت: از آنجا که جامعه ما اسلامی است و مدیرت و فرهنگ آن براساس اصول و ارزش‌های اسلامی شکل گرفته باید با پرورش وجدان کاری و مراجعه به اصول قرآنی و دینی بتوانیم به حرکت رو به جلو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش سرعت ببخشیم.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، حجت‌الاسلام و المسلمین حسین بهادری رئیس عقیدتی سیاسی آماد و پشتیبانی این نیرو در جلسه ای با موضوع مدیریت اسلامی و با حضور فرماندهان و مسؤلین آماد و پشتیبانی ادامه داد: موفقیت سازمان در گرو داشتن نیروی انسانی کارآمد است و انجام کار شایسته نه تنها طرح‌های راهبردی سازمان را به پیش خواهد برد بلکه موفقیت جامعه را به همراه خواهد داشت. پس اولین اصل نهادینه کردن وجدان کاری است.

وی افزود: مسؤلیت تکلیفی الهی است، یعنی تک تک ما در برابر خداوند بابت جایگاهی که داریم مورد سؤال قرار می‌گیریم و مکلف به اجرا  و تدبیر در انجام وظیفه خودمان و باید جوابگوی کارکنان تحت نظرمان باشیم.  در همه مجموعه انسان‌های با تدبیر و دلسوز، متفکر و اهل مشورت هستند که می‌توان با سپردن امور به آنها باعث ترقی و شکوفایی سازمان شد. اگر هزینه‌کرد اعتبارات بیت‌المال را به موقع و با اصل صرفه‌جویی و با در نظر گرفتن اقتصاد مقاومتی و اصولی خرج کنیم می‌توانیم از هدر رفت هزینه‌ها و اسراف جلوگیری کرد. صرفه‌جویی و اسراف نکردن به معنای هزینه نکردن نیست بلکه هزینه به جا و درست است.

در پایان این جلسه تعدادی از فرماندهان آماد و پشتیبانی نیروی پدافند هوایی تودیع و معارفه شدند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر