اخبار مناطق
 

در ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها،همایش عفاف و حجاب با حضور خانواده های کارکنان منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی در حسینیه امام خمینی ره کوی سازمانی این منطقه برگزار شد.

سرکارخانم مسگرییان استاد حوزه علیمه خواهران طی سخنانی در خصوص مساله مهم حجاب و عفاف گفت :عفاف یک کرامت است‌‌ و اینکه شما هرچه عفیف تر باشید تسلط قلبی بیشتری خواهید داشت و تسلط قلبی برابر تسلط مالی است واگر رها شوی تسلط قلبیت را از دست می دهی.

وی در ادامه افزود :حجاب حفاظت است ،شما کفش هم می پوشی بالاخره پایت گیر میکنه و آدم پا برهنه بره راحت تر است ،بله راحت تر است اما تیغ در پایت می رود.،کفش یک بار است،لباس بار است اما حفاظت است.

خانم مسکریان ادامه داد: خداوند مسئولیت کنترل ارتباط میان زن و مرد را برعهده زنان قرارداده است و حجاب مظهر اقتدار زن و شوهر و نشانه مدیریت او در ارتباط خود با نامحرمان است.

وی در پایان افزود : خداوند در قرآن سه نوع سفارش حجاب را می کند ۱-حجاب لباس و پوشش۲-حجاب گفتاری:بعضی خانم ها چادری و محجبه هستند ولی حجاب گفتاری ندارند۳-حجاب رفتاری و برخوردداری، حجاب هم اثر فردی دارد که می شود آرامش،هم اثر خانوادگی دارد استحکام و هم اثر اجتماعی دارد  که می شود سلامت

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر