اخبار مناطق
 

تیم بازرسی اشراف سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به سرپرستی امیر سرتیپ رضایی معاون طرح و برنامه و بودجه این سازمان با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب شرق(شهدای خلیج فارس)  ازاقدامات انجام شده در حوزه دستور العمل های طرح فرهنگی مصباح و اشراف بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛ از جمله برنامه های این تیم برگزاری کارگاه آموزشی اشراف با موضوع  آخرین دستورالعمل ها و اقدامات اشراف و طرح های فرهنگی مصباح با حضور کارکنان عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شهدای خلیج فارس و سایر نیرو های ارتش مستقر در استان  هرمزگان در منطقه  یکم نیروی دریایی بود.

در این بازدید امیر سرتیپ دوم رضایی ضمن اشاره به راهبرد ها و تدابیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص اشراف تصریح کرد: هدف از اشراف تعیین و مشخص  نمودن آمادگی رزمی و توان نیرو های مسلح  می باشد.

وی افزود: آمادگی رزمی دارای دو بعد می باشد یکی جنبه سخت افزاری، که بعد نظامی موضوع  است و دوم جنبه معنوی نیروها که کلیه اقدامات حوزه فرهنگی و عقیدتی سیاسی  را شامل می شود.

در این بازدید نمایندگان اشراف ادارات چهار گانه  عقیدتی سیاسی های آجا تیم بازرسی اشراف سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را همراهی نمودند.

از دیگر برنامه های تیم بازرسی  اشراف سازمان عقیدتی سیاسی حضور در قرارگاه سربازی منطقه پدافند هوایی شهدای خلیج فارس و دیدار چهره به چهره  با کارکنان وظیفه، در قالب طرح مصباح و بررسی مشکلات آنان  اعم از اسکان و سایر مسایل بود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر