تازه ترین خبرها
 

حجت الاسلام روشندل در  بیان حقانیت ائمه اطهار(ع) و امام رضا(ع) گفت: مخالف اهل بیت(ع)، گمراه بوده و حق را ترک کرده است.

به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع)، مراسم سوگواری و عزاداری ویژه کارکنان و خانواده های شهرک شهید بهشتی در مسجد امام خمینی (ره) شهرک شهید بهشتی با حضور حجت الاسلام روشندل رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی برگزار شد.

حجت الاسلام روشندل پس از عرض تسلیت و با بیان ویژگی های شخصیتی امام رضا (ع)، گفت: پس از سرنگونی بنی امیه و بنی مروان و با روی کار آمدن بنی عباس، سیاست به گونه ای بود که ائمه اطهار(ع) را از مقر حکومتی (مدینه) دور کنند که در دوران امام رضا(ع) این سیاست ها حالت خاصی به خود گرفت و آن هم به صورت سو استفاده از امام معصوم(ع)

با نیت مشروعیت بخشیدن به حکومت ناحقه بنی عباس جلوه کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: اهداف بنی عباس از این امر، کنترل فشارهای وارده از ناحیه قیام های فاطمیون آن دوران علیه خودشان نیز بود.

حجت الاسلام روشندل پذیرش ولیهدی از طرف امام رضا(ع) مبنی آن هم با بیان شرایط خاص را با اجبار صورت گرفت، مصلحت اسلام و حفظ دین دانست و خاطر نشان کرد: در تحلیل این اقدام امام رضا(ع)، باید آگاهی سیاسی و مطالعه تاریخی داشته باشیم.

 رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی آجا افزود: استمرار امامت به برکت وجود امام رضا(ع) بوده است و به تعبیری به همین دلیل به 4 امام(ع) بعد از ایشان، ابن الرضا گفته می شود.

 وی در پایان در بیان حقانیت ائمه اطهار(ع) و امام رضا(ع) گفت: مخالف اهل بیت(ع)، گمراه و گمراه کننده است و حق را ترک کرده است.

 
 
امتیاز دهی