تازه ترین خبرها
 

دوازدهمین دوره ی جشنواره سرباز در مرکز آموزش های تخصصی نیروی پدافند هوایی ارتش با سخنرانی امیر سرتیپ دوم رفعتی فرمانده مرکز و حضور جمعی از مسئولین و فرماندهان برگزار شد.

در این جلسه امیر رفعتی سربازی را بهترین فرصت برای خدمت به کشور ارزیابی کرد و گفت: امروز تاکید بر مسلح کردن سربازان به سلاح علم و تقوا است. در همین راستا با راه اندازی دوره های فنی حرفه ای، سربازان عزیز در حین خدمت با کوله باری از علم و تجربه و دانائی به آغوش جامعه بر می گردند چرا که آینده از آن جوانان کشور است و شما که در آینده باید نقش ایفا کنید ضروری است خود را آراسته به لباس علم و دانش و تقوا کنید.

در ادامه رئیس عقیدتی سیاسی مرکز ضمن تبریک به سربازان نمونه و برگزیده به توصیف سرباز از نگاه امام علی (ع) پرداخته و بیان کرد: بهترین ستایش در بین شخصیت های دینی و فرماندهان نظامی سراسر دنیا در مورد سرباز را حضرت علی (ع) داشته است. ایشان سرباز را موجب امنیت ، زینت کشور ، و عزت دین معرفی کرده اند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:این نگاه، نگاه مقدسی است و ما  هم امروز در این نظام مقدس با همین دید به سربازان عزیز نگاه می کنیم و معتقدیم سرباز مومن ،عالم و معتقد به واقع پشتیبان نظام و نکته اتکای خوبی در تمام اتفاقات و بحران ها و مرارت ها به شمار می رود.

ضمن اینکه او میتواند از این دانشگاه خدمت تجربه های زیادی برای آینده خود کسب کند.

در پایان تعدادی از سربازان نمونه مرکز آموزش های تخصصی با اهداء لوح تقدیر و هدیه، تجلیل شدند.

 
 
امتیاز دهی