تازه ترین خبرها
 

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: این موضوع بار‌ها ثابت شده است که عمل به تدابیر و نصایح فرمانده معظم کل قوا باعث خنثی شدن فتنه‌های شوم دشمنان می‌شود.

امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه راهپیمایی امروز مردم تهران که در محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش و جایگاه رهبری در خنثی کردن فتنه‌ها اظهار داشت: بدون شک رهبر معظم انقلاب اسلامی در خنثی کردن فتنه‌های مداوم دشمنان و استکبار جهانی نقشی بی بدیل دارند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در گردنه‌های حساس با درایت خود باعث اتحاد هرچه بیشتر مردم در برابر دشمنان هستند و این موضوع بار‌ها ثابت شده است که هر زمانی که دشمن با تمام توان قصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور را دارد، عمل به تدابیر و نصایح فرمانده معظم کل قوا باعث خنثی شدن فتنه‌های شوم دشمنان می‌شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه به نقش مردم در حفاظت از دستاورد‌ها انقلاب اسلامی و امنیت کشور اشاره و بیان کرد: حضور ملت مسلمان ایران اسلامی در همه رخداد‌های حساس کشور و حمایت مردم چه در زمان پیروزی انقلاب، چه در جنگ تحمیلی هشت ساله و چه در هنگام تحریم‌های ظالمانه، حضوری پررنگ و تاثیرگذار بوده است.

امیر صباحی‌فرد گفت: مردم همیشه با بصیرت مثال‌زدنی در برابر فتنه دشمنان ایستادگی کرده‌اند و در برابر مشکلات سر خم نکرده‌اند. امروز هم مردم در دفاع از انقلاب و حمایت از ولایت فقیه با تمام توان حضور یافتند.

 
 
امتیاز دهی