تازه ترین خبرها
 

فرمانده منطقه پدافند هوایی غرب کشور در همایش بزرگ بسیجیان گفت: امروز بسیج الگوی حضور و مقاومت مردمی در کشور های منطقه است و آنچه مایه استحکام محور مقاومت شده و نمی گذارد در مقابل فشار قدرت های جهانی، مقاومت کشورهای عضو محور مقاومت در عراق، سوریه، یمن و فلسطین شکسته شود، همین الگوست.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛ همایش بزرگ بسیجیان به  میزبانی عقیدتی سیاسی منطقه پدافند شهدای سوباشی با حضور امیر سرتیپ دوم محمدرضا صادقی زاد فرمانده این منطقه پدافند هوایی برگزار شد.

سرتیپ دوم صادقی زاد در این همایش گفت: بسیج را نباید در قالب یک سازمان نگریست بلکه بسیج یک فرهنگ است که او را باید در قامت یک الگو دید. بسیج، یادگاری از امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی است چراغی که برافروخته شد تا به محو ظلمت ها بپردازد و به جای کشورگشایی، دل گشایی نماید.

وی افزود: امام(ره) وقتی آن روزها فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند برخی فکر می کردند فرمایشی ایده آلی است، اما امروز که ۳ دهه از این دستور می گذرد، حکمت آن بیشتر روشن شده تا آن جا که امروز بسیج الگوی حضور و مقاومت مردمی در کشور های منطقه است و آنچه مایه استحکام محور مقاومت شده و نمی گذارد در مقابل فشار قدرت های جهانی، مقاومت کشورهای عضو محور مقاومت در عراق، سوریه، یمن و فلسطین شکسته شود، همین الگوست.

 

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی غرب نیز طی سخنانی گفت: بسیج میراث معنوی امام خمینی(ره) است که باید در حفظ این میراث تلاش فراوانی کرد.کسی که می خواهد این میراث گرانبها را حفظ کند باید ویژگی های داشته باشد از جمله از ویژگی ها: داشتن آگاهی لازم، احساس تعلق به ارزش ها، آمادگی دفاعی،تبلور ایمان و جهاد می باشد‌.

در ادامه همایش گروه سرود و تئاتر بسیج شهید رضائیان اجرای هنری داشتند.

در پایان این همایش از فرماندهان، نخبگان و مربیان حلقه های صالحیان بسیج و همچنین برگزیدگان مسابقه مقاله نویسی و مسابقه تقاشی(زیر ۱۰ سال) و گروه تئاتر و سرود تجلیل شد.

 
 
امتیاز دهی