تازه ترین خبرها
 

تعدادی از کارکنان فرماندهی آماد و پشتیبانی و خانواده‌های آنان از محل فرهنگی تاریخی و علمی باغ موزه کتاب تهران بازدید کردند.

حجت الاسلام و المسلین بهادری رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی آماد و پشتیبانی در جمع اعزام شوندگان به باغ موزه کتاب تهران در خصوص اهمیت کتاب و ترویج کتاب خوانی گفت: هدف از برگزاری چنین برنامه هایی انس بیشتر با مقوله مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی با فضاهای علمی می‌باشد.

وی در ادامه بیان کرد :ترویج فرهنگ کتابخوانی موضوعی است که جنبه‌های مختلفی دارد و باید از خانواده‌ها شروع شود. سعادت فرد و جامعه در گرو احساس مسؤلیت نسبت به نسل آینده است و ایجاد انگیزه و انس با کتاب راهی غیر مستقیم برای پاسخ به نیازهای روحی و پرکردن خلأ موجود در زندگی کودک امروزی می‌باشد و از این راه است که نسل آینده پرورش می‌یابد. از آنجا که در کشور ما آمار مطالعه و کتابخوانی وضعیت مطلوبی ندارد لذا وظیفه تک تک ماست که با ایجاد فضاهای این چنینی بتوانیم کمکی جهت مطالعه در رشد فردی و اجتماعی داشته باشیم چرا که پیشرفت و شکوفایی ایران اسلامی در گرو آگاهی و مطالعه اصولی و علمی بالاخص نسل جوان می‌باشد.

 
 
امتیاز دهی