تازه ترین خبرها
 

رئیس تیم بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح ، فرهنگ دینی، ایمان، اعتقاد و روحیه انقلابی را یکی از ملزومات پیروزی جبهه حق علیه استکبار جهانی قلمداد کرد و گفت: این عوامل همواره خنثی کننده نیرنگ دشمنان ایران اسلامی بوده است.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، سردار سرتیپ دوم محمد کریمی در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی، با بیان اینکه آمریکا دشمن اصلی ماست گفت: آنچه جبهه حق را در این جنگ نامتقارن پیروز می کند فرهنگ دینی، ایمان، اعتقاد و روحیه انقلابی است.

 وی تصریح کرد: سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نیز بر موضوع فرهنگ دینی و اهمیت نهادینه سازی آن در آحاد مردم به ویژه کارکنان نیروهای مسلح تاکید ویژه ای دارد.

وی با بیان اینکه گستره فعالیت فرهنگی بسیار وسیع و نامحدود است گفت: نهادینه کردن فرهنگ دینی فقط بر عهده نهاد یا ارگان خاصی نیست و هر شخصی در هر موقعیت و جایگاهی برای تحقق این امر مهم  می تواند به عنوان یک فرمانده عمل کند.و این موضوع  معنای دقیق آتش به اختیار که توسط مقام معظم رهبری «دام ظله» مطرح شد است.

رئیس تیم بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنرانی خود، نیروی پدافند هوایی را به عنوان خط مقدم جنگ های نوین قلمداد کرد و گفت: این موضوع بر اهمیت پدافند هوایی بیش از پیش افزوده است.

 
 
امتیاز دهی