تازه ترین خبرها
 

سرتیپ دوم عباس عظیمی فرمانده منطقه پداه شمالغرب(شهید برادری) به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهر سردرود به سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی ارتش ؛

وی در این برنامه ها ضمن تشریح گوشه هایی از حوادث مختلف رخ داده که منجر به پیروزی انقلاب وسقوط نظام ستم شاهی شد ونقش ارتش در آنها گفت:کارکنان انقلابی ارتش در آن برهه حساس تاریخی ودر اوج قدرت نظام ستمشاهی به آن رژیم پشت کرده وکمر آن را شکستند وبا این عمل خود  معنای شعار "ارتش فدای ملت" را به بهترین شکل ممکن نشان دادند.

فرمانده منطقه پداه شمالغرب(شهید برادری) در ادامه با  اشاره به وابستگی کشور به خارج در کلیه حوزه ها بخصوص حوزه نظامی ودفاعی در قبل از انقلاب افزود:یکی از دستاوردهای درخشان وماندگار انقلاب اسلامی قطع دست بیگانگان از سرمایه های سرشار طبیعی کشور واستقلال به تمام معنا در کلیه امور بود.

وی تصریح کرد:ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان یک ارتش مکتبی بعد از انقلاب بدون وابستگی به شرق وغرب وبا بکارگیری تجهیزات پیشرفته داخلی وارتقاء سطح آموزش وبا بهره گیری از نخبگان متعهد ومتخصص دانشگاهی نظامی وغیرنظامی نیازمندی های خود را در همه سطوح حوزه دفاعی تامین نموده است که ثمره این تلاش ها در امنیت پایدار کشور به وضوح قابل ملاحظه می باشد.    

سرتیپ دوم عظیمی در انتها با اشاره به رویداد مهمی که توسط یکی از افسران وقت منطقه پدافندهوایی شمالغرب در 12 بهمن 57 بوقوع پیوسته وآن عرض اولین سلام وخوش آمدگویی به محضر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ودریافت پاسخ امام راحل(ره) بود تصریح کرد:این واقعه نشان افتخاری بزرگ برای مجموعه پدافندهوایی درطول تاریخ سراسر باعظمت آن است.

 
 
امتیاز دهی