تازه ترین خبرها
 

سردار سرتیپ علی عبداللهی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درجریان  بازدید  از منطقه پدافند هوایی اصفهان با حضور در جمع فرماندهان ،مسئولین و کارکنان با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرمانده تمام عیار و کم نظیر بود گفت: حاج قاسم با تمام وجود عاشق چنین شهادتی بود و به آن رسید.

به گزارش روابط عمومی عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی :

سردار عبداللهی با بیان اینکه سردار حاج قاسم سلیمانی متعلق به کل نیروهای مسلح بوده و خواهد بود گفت: سیره و روش شخصیت بزرگی همچون قاسم سلیمانی، الگو و اسوه برای کلیه فرماندهان اعم از سپاهی و ارتشی است همه باید در این مسیر پرفیض به او اقتدا کنند و همچنین خون به ناحق ریخته شده شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، به مراتب بیشتر از زمان حیات ایشان جبهه مقاومت اسلامی را تقویت خواهد کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: آنچه تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی را به یک تشییع بی نظیر در طول تاریخ کشور مبدل کرده است ناشی از اخلاص و جایگاه رفیع این فرمانده بزرگ نزد خداوند متعال است. وی تاسی و الگو پذیری از این فرمانده عزیز را یک توفیق الهی قلمداد کرد و گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با تمام وجود عاشق چنین شهادتی بود و به آن رسید.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنرانی خود، نیروی پدافند هوایی را خط مقدم دفاع از کشور  قلمداد کرد و گفت: اقدامات مهمی که از زمان تشکیل پدافند هوایی صورت گرفته است همگی در جهت تقویت و پیشرفت این نیروی راهبردی بوده است.

شایان ذکر است که در  جریان بازدید امیر دریا دار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و امیر سرتیپ ابوالفضل سپهری معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ،سردار عبدالهی را همراهی می کردند.

 
 
امتیاز دهی