تازه ترین خبرها
 

جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان ستاد این نیرو در خصوص اهمیت شرکت در اتخابات گفت: حضور حداکثری در انتخابات، یکی از عوامل مهم بازدارندگی در برابر دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی ارتش،امیر سرتیپ دوم جعفری جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه اکنون قدرت اول نظامی در منطقه غرب آسیاهستیم گفت : باید قدر کشور خود را بدانیم  و وضعیت کشور را برای خدمت بهتر به مردم عزیز ایران مهیا کنیم.

وی با اشاره به وجود مشکلات معیشتی، اشتغال، ازدواج و...  گفت: باید با حضور حداکثری  و انتخاب افراد اصلح، در انتخابات پیش رو شرایط را بهینه کرده و قدمی در راه حل  مشکلات برداریم.

جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی افزود: موضع آمریکا در گذشته نسبت به ایران تهاجمی بوده و در حال حاضر این موضع تبدیل به حالت تدافعی شده و باید از این فرصت بهره برد و با تدبیر درست، مواظب تفرقه های احتمالی دشمن در این ایام  باشیم.

سرتیپ دوم جعفری تاکید کرد: ما بر اساس چشم انداز 20 ساله جمهوری اسلامی ایران، در بحث نانو، سایبر، هسته ای و... به موفقیت های چشمگیری رسیده ایم اما در برخی مسایل عقب مانده ایم و به امید حق تعالی با انتخاب های درست در انتخابات پیش رو  این مشکلات را مرتفع خواهیم کرد.

وی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را مهم دانست و در خصوص اهمیت حضور گسترده مردم تصریح کرد:این اولین انتخابات  بعد از صدور بیانیه گام دوم توسط مقام معظم رهبری و مقدمه ای برای انتخابات ریاست جمهوری دوره بعدی  است و همچنین  حضور حداکثری در انتخابات، یکی از عوامل مهم بازدارندگی در برابر دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است.

 
 
امتیاز دهی