تازه ترین خبرها
 

جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا‌ء کشور گفت: ایجاد آسمانی نفوذناپذیر و امن با شبکه پدافندی هماهنگ و منسجم مأموریت اصلی پدافند هوایی کشور است.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی،  امیر سرتیپ قادر رحیم زاده جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا‌ء، امروز در بازدید از پدافند هوایی شمال شرق کشور در مشهد گفت: سایت‌های پدافندی کشور آمادگی دارند امنیت را در آسمان هم برای هواپیما‌های داخلی و خودی و هم برای پرواز‌های عبوری برقرار کنند.

وی تصریح کرد:  در بازدید‌های دوره‌ای ، هماهنگی و یکپارچگی بین سایت‌های پدافند هوایی ارتش و سپاه تقویت می شود.

جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا‌ء کشور گفت: بررسی آمادگی رزمی یگان‌ها و تجهیزات و تقویت هماهنگی با فرماندهان پدافند هوایی برای اجرای دستورالعمل‌ها از  اهداف حضور  در پایگاه پدافند هوایی شمال شرق در مشهد است.

وی با اشاره به گوشه ای از توانایی های نظامی و آمادگی های رزمی قرارگاه پدافند هوایی ادامه داد: این قرارگاه در حداکثر توان رزمی در مقابله با تهدیدات نظامی بیگانه قرار دارد، آسمان کشور کاملا امن است و به هرگونه دست درازی به حریم هوایی ایران با شدت و قوت پاسخ خواهیم داد.

امیر سرتیپ رحیم زاده با اشاره به انتخابات فردا افزود: نیرو‌های مسلح و کارکنان پدافند هوایی اولین گروه‌هایی هستند که فردا در شعب اخذ رای حاضر می‌شوند و در انتخابات شرکت خواهند کرد.

او شرکت در انتخابات را برخورداری از حق تعیین سرنوشت و عامل دلگرم کننده نیرو‌های مسلح برای مقابله با دشمنان مردم و انقلاب اعلام کرد.

 
 
امتیاز دهی