تازه ترین خبرها
 

 بیست وهشتمین دوره آموزش معارف جنگ ویژه سربازان دوره رزم مقدماتی در منطقه پدافند هوایی شمالغرب(شهید برادری) برگزار شد.

 سرهنگ سلامی جانشین فرمانده منطقه شهید برادری تبریز در آیین افتتاحیه این دوره گفت: بحمدالله نیروهای مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از آحاد کارکنان با اقتدار و واحدها و نیروهای متحد و قوی از استقلال و تمامیت ارضی مملکت دفاع می نمایند.

وی ادامه داد: این مهم به برکت خون پاک شهیدان جان برکف حاصل شده وامروز ما به عنوان سربازان مملکت باید پاسدار این جانفشانی ها باشیم.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال غرب تصریح کرد:با ظرفیت های ایجادشده در طول خدمت سربازی،جوانان عزیز در کنار آموزشهای نظامی نسبت به فراگیری ضروریات دینی وامنیتی وتجربیات حاصله از دوران دفاع مقدس وسایر آموزشهای جانبی از جمله امور شکل گیری شخصیتی وغیره اهتمام می ورزند که این موارد باعث می شود این عزیزان با کسب دانش وتجربیات وپختگی های لازم آمادگی قبول مسئولیت های اجتماعی وفردی در ادامه زندگی را بدست آورند.

شایان ذکر است در این دوره آموزشی 2 روزه که با همکاری هیئت معارف جنگ شهید سپهبدعلی صیاد شیرازی ارتش جمهوری اسلامی ایران و به میزبانی منطقه پدافند هوایی شمالغرب(شهید برادری) برگزار شد، سربازان با ابعاد مختلف  فرهنگی ونظامی انقلاب اسلامی و عملکرد ونقش نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی در 8 سال دفاع مقدس آشنا شدند.

 
 
امتیاز دهی