اخبار مرکز
دوازدهمین محفل انس با قران قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد

همزمان با سومین شب از لیالی پر خیر و برکت قدر دوازدهمین انس با قران قرارگاه پدافند هوایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد علی انصاری و امیر سرتیپ دوم شاهرخ شهرام معاون اجرایی این قرارگاه در مرکز آموزش وظیفه و میدان تیر سمنان برگزار شد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام علی (ع) گفت: یکی از آیات و نشانه های خداوند این است که می فرماید شما از خاک هستید ، شنیدن این جمله به ظاهر ساده است اما هرچه علم بیشتر پیشرفت می کند این جمله بیشتر خودش را نشان می دهد . خاک به ظاهر هیچ جاذبه ای ندارد اما اگر دقت کنیم می بینیم که از همین خاک چه خلق شده است . نکته دوم در این معنا این است که خداوند به عنوان یکی دیگر از نشانه ها ،می گوید پس از خلق بشر از خاک آن را بر روی زمین پخش کردیم یک تکثیر سریع و منتشر شدن بشر از یک ماده ظاهرا بی ارزش.

حجت الاسلام انصاری در ادامه افزود: بحث ازدواج و قرار دادن جفت برای انسان یکی دیگر از نشانه های الهی است که می فرماید ما از جنس شما برای شما همسرانی خلق کردیم  تا آرامش داشته باشید اگر شما قدرت جذب همسر را نداشتید تا کنون نسل بشر منقرض می شد . خدا     می فرماید : من این دو موجود را جذب هم کردم تا به آرامش برسند.

حجت الاسلام انصاری در پایان باتوصیه به جوانان جهت ازدواج اظهار داشت : شما جوانان باید همسری را انتخاب کنید که باعث آرامش باشد و شما را دوست داشته باشد و نسبت به یکدیگر مودت و مهربانی داشته باشید و این مودت یکی دیگر از نشانه های الهی است.

 
امتیاز دهی