اخبار مرکز
تقدیر از سربازان نخبه مرکز آموزش وظیفه سمنان

 مراسم تقدیر از سربازان وظیفه نخبه مرکز آموزش و میدان تیر شهدای وظیفه سمنان با حضور رئیس عقیدتی سیاسی و جمعی از فرماندهان و مسئولان این یگان برگزار شد:

حجت الاسلام سوادکوهی رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزش و شهدای وظیفه سمنان در این مراسم گفت: بی‌شک، جوانان از مهم‌ترین سرمایه‌های بشری در هر جامعه هستند. در همه جا جوان، روح مجسم زندگی، سمبل نشاط و بالندگی و نیروی حیات و سازندگی هستند. پیشرفت و تعالی هر جامعه درگرو پیشرفت جوان آن بوده است، زیرا نیروی خستگی‌ناپذیر و فطرت حقیقت‌پذیر جوانان تا زمانی که با دخالت حرامیان و بیگانگان و اهریمنان آلوده نشده باشد تضمین‌کننده سعادت و هدایت  و عزت و سرافرازی و سربلندی جامعه می‌باشد.

وی در ادامه ظهار داشت: دشمنان و مستکبران همواره در پی فساد جوانان بوده‌اند، چرا که فساد و تباهی جوانمان مایه عقب‌ماندگی جامعه می‌باشد از این‌رو جوانان برای سوداگران فساد، گزینه اصلی و جدی هستند. جوانان بازوی قدرتمند دفاع و سازندگی هر جامعه و همواره درخشنده‌تر از دیگر اقشار درتحولات جامعه می‌باشند و اینان نیروهای فضیلت‌خواه، حقیقت‌جو و دارای قلب‌های پاک و پاکیزه هستند.

حجت الاسلام سوادکوهی در پایان افزود: جوانی پر شورترین لحظات حیات و پرجلوه‌ترین دوران زندگی و حساس‌ترین مرحله عمر بشر به شمار می‌رود و تربیت صحیح و آموزش درست در جوانی بیشترین تاثیر را در آینده جامعه دارد؛ این لحظات پرهیجان و زیبای زندگی در قرآن به نام (احسن‌التقویم) معرفی شده است.

در پایان این مراسم از کارکنان وظیفه با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 
امتیاز دهی