اخبار مرکز
حجت الاسلام انصاری مطرح کرد: رمز موفقیت در مذاکرات اتحاد و همدلی و پیروی از رهبری است + عکس

 

محفل انس با قرآن قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه و حجت الاسلام و المسلمین محمد علی انصاری در مرکز آموزش شهدای وظیفه سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از سمنان حجت الاسلام انصاری در این محفل انس با قرآن با اشاره به جمع بندی نهایی مذاکرات هسته‌ای گفت: با حضور در پای میز مذاکرات در مدتی بیش از 12 سال و با منطقی درست به پیروزی بزرگی دست یافتیم چرا که توانستیم بر جهانیان حقانیت خود را ثابت کنیم و البته این شروع راه است و باید با همدلی بتوانیم بر موانع پیش رو غلبه کنیم.

رییس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) اظهار داشت: رمز موفقیت ما در این مذاکرات اتحاد و همدلی و پیروی از ولی فقیه است و حقیقتا مقام معظم رهبری با هدایت داهیانه خود سبب شدند تیم مذاکره کننده با اعتماد به نفس و قدرت در این مذاکرات حضور داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به آیاتی از قرآن کریم تصریح کرد: انسان موفق کسی است که گوش به فرمان خداوند متعال باشد و به او اعتماد و توکل نماید و در راه رسیدن به مقصود از هیچ تلاشی دریغ نکند.

وی در پایان گفت: به ملت ایران باید احسنت گفت چرا که به ندای قران گوش فرا دادند و 37 سال در مقابل زور‌گویی ایستادند و با تبعیت از رهبری از هیچ تهدیدی نترسیدند و مقاومت کردند.

در این مراسم قاری ممتاز کشوری آقای بقاء به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداختند و در ادامه گروه تواشیح کارکنان وظیفه مرکز آموزش سمنان به اجرای برنامه پرداختند.

گزارش تصویری

 
امتیاز دهی