اخبار مرکز
در مرکز آموزش شهدای وظیفه پدافند هوایی سمنان؛ اولین دوره همایش سیاسی فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح استان سمنان برگزار شد

به منظور افزایش آگاهی سیاسی کارکنان نیروهای مسلح اولین دوره همایش سیاسی فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح استان سمنان در مرکز آموزش و میدان تیر شهدای وظیفه پدافند هوایی سمنان برگزار شد.

در این همایش سردار شاهچراغی فرمانده سپاه استان سمنان با بیان مسایل سیاسی روز کشور و منطقه به تجزیه و تحلیل مسایل مربوط به جنگ یمن، تحولات عراق و سوریه و به ویژه نقش سیاسی جمهوری اسلامی ایران در رفع این مشکلات پرداخت. 

وی با اشاره به این که جبهه استکبار به خصوص آمریکا و متحدانش با دو عامل قدرت و ثروت باعث ایجاد بحران و آشوب در منطقه شده‌اند گفت: جنگ امروز ایران با سه گروه صهیونیست، آمریکا و همپیمانان اروپاییش و جریان تکفیری می‌باشد که با تمام قدرت خود و با بهره‌گیری از پول و انواع سلاح های نظامی در مقابل تفکر جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند.

سردار شاهچراغی اظهار داشت: اوضاع یمن با توجه به حملات سنگین نیروهای هوایی سعودی نگران کننده نیست چرا که نیروهای انصارا... استاد جنگ‌های زمینی هستند و نیروهای ائتلاف سعودی آمریکایی در جنگ‌های زمینی بسیار آسیب‌پذیر می‌باشند.

وی افزود: در کشور عراق و سوریه نیز اوضاع کنترل شده است و جلوی حملات داعش گرفته شده ولی از بین بردن تفکر تکفیری و وهابی در این کشورها نیاز به گذر زمان دارد.

 
امتیاز دهی