اخبار مناطق
 

جلسه آگاه سازی آشنایی با مواد مخدر و آثار سوء مصرف آن با حضور سروان سمیعی کارشناس عالی مواد مخدر استان مرکزی در مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر(ع) اراک برگزار شد.

در این مراسم سروان سمیعی ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: امید است این جلسات گامی موثر در جهت افزایش آگاهی کارکنان و پیشگیری از خطرات احتمالی باشد.

وی در ادامه افزود: بزرگترین و کارا ترین نهاد مبارزه با مواد مخدر خانواده است؛ در اکثر خانواده هایی که اعضا آن به مواد مخدر اعتیاد می آورند، خانواده هایی هستند که رنگ به خدا و ایمان به خدا در بین آن ها ضعیف می باشد.

سروان سمیعی در خصوص پیشگیری از اعتیاد در بین جوانان بیان کرد: یک راهکار خوب فراهم کردن زمینه و بستر مناسب برای ایجاد تفریحات و سرگرمی های سالم برای جوانان است و البته نهاد های مربوطه در این حوزه باید تلاش بیشتری کنند تا این شور و نشاط و انرژی در مسیر درست هدایت شود.

کارشناس عالی مواد مخدر در پایان خاطر نشان کرد: ما در همسایگی بزرگترین تولید کننده مواد مخدر زندگی می کنیم و حدود 40 درصد کشفیات مربوط به مواد مخدر در داخل کشور ما حاصل گردیده است و این تلاش شبانه روزی  نهاد های مسئول است که شهدای زیادی را در این راه تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر