تازه ترین خبرها
 

سرهنگ فلاح جانشین معاون سیاسی آجا در جمع فرماندهان و کارکنان مرکز آموزش درجه داری حضرت علی اکبر (ع) اراک به بررسی مسائل مهم سیاسی روز پرداخت و گفت: آمریکایی ها بعد از جنگ جهانی دوم با استراتژی هژمونی تک قطبی و تسلط بر مناطق راهبردی از قبیل خاورمیانه پا به عرصه ظهور گذاشتند و نمونه آن حضور نظامی در عراق و پاکستان می باشد که اخیرا به این نتیجه رسیدند که سرمایه گذار در عراق و افغانستان برایشان منفعتی نداشته و امروزه مانع بزرگ را حضور نیروهای مقاومت با پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران در منطقه می دانند .

وی ادامه داد: آمریکایی ها و دولت غربی با ابزار تحریم و جنگ نرم سعی می کنند قدرت ایران را در منطقه مهار نمایند وامروز شاهد این هستیم که به اهداف خود نرسیده اند چرا که دولت عراق تجزیه نشد و داعش از بین رفت و دولت سوریه حاکمیت خود راحفظ کرد و نهایتا پیروزی از آن محور مقاومت شد و این رهبری علما و وحدت نیروهای بسیج مردمی حاصل شد.

سرهنگ فلاح تاکید کرد: آمریکایی ها و دولت غربی با حمله اخیر موشکی به کشور سوریه و با تحریک رژیم منحوس صهونیستی و همچنین نقص برجام در صدد جبران شکست خود در منطقه می باشد.

وی با اشاره به نگاه ترامپ و اروپایی ها به برجام گفت : رییس جمهور آمریکا از همان زمان مناظرات انتخاباتی مخالف برجام بود و تهدید می کرد در صورت پیروزی در انتخابات آن را پاره خواهد کرد و امروز با کمک دلارهای عربستان و تحریک رژیم منحوس صهونیستی خواستاردسترسی به سایتهای نظامی ایران ،تغییر در برخی بندهای برجام ،مقابله و کاهش نفوذ ایران در منطقه ومحدودیت توان دفاعی و موشکی ایران است.

وی در پایان تاکید کرد: افزایش توان رزمی و دفاعی از آموزه های دینی است و به هیچ عنوان محدودیت در توان دفاعی و موشکی ایران قابل مذاکره و تغییر نیست.

 
 
امتیاز دهی