تازه ترین خبرها
 

جلسه آگاه سازی سیاسی با حضور سرهنگ فلاح جانشین معاونت سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی آجا در منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی غرب برگزار شد.

 سرهنگ فلاح در این مراسم گفت : متاسفانه طی سناریوی واهی و از قبل طراحی شده ابرقدرت های شیطان صفتی همچون آمریکا و متحدانش در 29 فروردین به کشور سوریه حمله موشکی کردند و از 105 موشک شلیک شده که حدود 85 درصد آنها توسط پدافند هوایی سوریه ساقط شد موفق شدند سه نقطه را مورد هدف قرار دهند.

وی افزود:  البته این حمله تنها نشانه خشم آن ها نسبت به کشور سوریه بود که توانسته با تمام قوا به سرعت هر چی بیشتر تورریست ها را در خاک سوریه از بین ببرند و آنها را در محاصره شدید و تنگنایی نظامی قرار دهند.

سرهنگ فلاح در ادامه اشاره کرد: البته نکته بسیار مهمی که در این حمله حائز اهمیت است پدافند هوایی سوریه است که حدود 85 درصد موشکها را ساقط نمود و توانست نقش پدافند هوایی خود را چنین درخشان به جامعه جهانی نشان دهد. حالا آمریکا و هم پیمانانش به دنبال این هستند که جمهوری اسلامی ایران را نیز تحت فشار قرار دهند که از مواضع اصولی و عقلانی دفاعی خود دست بردارد که این یک زیاده خواهی بی ارزش بیش نیست امریکا اهداف خود را بر این محورها قرار نهاده است؛ محدود شدن توان موشکی ، کنترل نفوذ ایران در منطقه غرب آسیا ، محدودیت توان دفاعی و  بازدید از مراکز حساس نظامی برای جاسوسی از اهداف شوم آمریکایی ها می باشد .

 
 
امتیاز دهی