تازه ترین خبرها
 

حجت الاسلام و المسلمین روشندل رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی در پنجمین جشنواره مالک اشتر این اداره در خصوص اهمیت اشراف اطلاعات گفت: گرفتن تصمیم درست در زمان مناسب اهمیت بسزایی دارد چرا که یک مدیر برای اتخاذ تصمیم با انبوهی از اطلاعات مواجه است که اگر نتواند این اطلاعات را در سطح تجزیه و تحلیل کند نمی تواند تصمیم درست اتخاذ کند و این عدم تصمیم گیری درست در زمان ضررهای جبران ناپذیری را به سازمان می‌زند.

حجت الاسلام روشندل در ادامه بیان کرد: مدیریت و اشراف اطلاعاتی یعنی دسته بندی مناسب جهت دسترسی سریع و به موقع به اطلاعات مورد نیاز است که نتیجه آن گرفتن بهترین تصمیم در زمان بوده که نتیجه آن بالا رفتن کارایی و بازدهی سازمان است.

وی در پایان گفت:استفاده از دانش و تجربه دیگران در مواجهه با مسائل مختلف که اصطلاحا مدیریت دانش نام گرفته است بهترین شیوه تصمیم‌گیری است همه اینها بیشتر در شرایط  بحران و جنگ نمود پیدا می‌کند.

شایان ذکر است که این همایش یک روزه جهت تقدیر از معاونین، مدیران و مسئولین برتر اشراف ارکان ستادی و یگان‌های زیر مجموعه تا سرپنجه های اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی انجام شد.

 
 
امتیاز دهی