تازه ترین خبرها
 

آیین اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خواهران شاغل، همسران و فرزندان دختر و پسر کارکنان نیروی پدافند هوایی صبح امروز در حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) با حضور امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده و حجت الاسلام روشندل رییس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛ در این مراسم نفرات برتر مسابقات معرفی شدند. در مدت سه روز برگزاری این دوره از مسابقات 250 شرکت کننده به رقابت پرداختند که 85 نفر از برگزیدگان به مسابقات سراسری ارتش راه یافتند.

حجت الاسلام عدیده معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه مسابقات تصریح کرد: از ویژگی های ممتاز مسابقات امسال نسبت به  سال های گذشته افزایش 50 درصدی شرکت کنندگان بوده است که با برنامه ریزی های انجام شده و برگزاری کلاس ها و دوره های مختلف نفرات جدید در زمینه قرآنی تربیت شده و امسال شاهد حضور 116 نفر شرکت کننده جدید در مسابقات بوده ایم.

در آیین اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم که در حرم مطهر رضوی برگزار شد حجت الاسلام مقدسیان از اساتید حوزه علمیه مشهد سخنرانی کرد و در پایان مراسم نفرات برتر معرفی و تقدیر شدند.

 

 
 
امتیاز دهی