تازه ترین خبرها
 

آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر روشن دل رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی، امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق و مسولین لشکری و کشوری  استان خراسان جنوبی در این منطقه پدافندی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، حجت الاسلام روشن دل در این مراسم ضمن تبریک ایام ولادت حضرت معصومه و دهه کرامت گفت: عقیدتی سیاسی نهادی است برای سوق دادن دلها را به سوی خدا، در صورتی که در این نهاد مقدس توانسته باشیم که دلها رابه سمت خدا نزدیک تر کنیم به وظیفه خودمان عمل کرده ایم.
وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات رئیس سابق  عقیدتی سیاسی این منطقه حجت الاسلام علی محمد روشندل را به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق معرفی کرد.
سرتیپ دوم ارسلان پرویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق نیز در این مراسم گفت: با تعامل خوبی که بین سامانه فرماندهی و عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در این منطقه پدافندی وجود داشته، توانسته ایم بسیاری از مشکلات سازمان را برطرف نماییم که باعث افزایش روحیه کارکنان در این یگان شده است.
 وی از زحمات حجت الاسلام مهدی عدالت زاده  تشکر و آرزوی توفیق روز افزون برای رئیس جدید عقیدتی سیاسی منطقه داشت و ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با تعامل و همکاری خوب انشالله اهداف سازمانی را پیش ببریم.
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی در ادامه حضور خود در منطقه پدافند هوایی شرق از سایت‌های ولایت و فاشا  این منطقه پدافندی بازدید کرد.
 

 
 
امتیاز دهی