تازه ترین خبرها
 

همزمان با هفته قوه قضاییه فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق در دیدار با رئیس وکارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد وخاطره شهید بهشتی که در هفتم تیرماه به دست منافقین کوردل به شهادت رسید گفت: ما در مجموعه منطقه پدافند هوایی شرق تعامل سازنده  با سازمان قضایی نیروهای مسلح را در دستور کار خود داریم و همواره طبق گذشته مصمم هستیم تا از توانمندی های این دو مجموعه برای حل مشکلات احتمالی و کاهش جرایم و تخلفات استفاده نماییم .
 حجت الاسلام روشندل رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق نیز در این دیدار  با اشاره به شخصیت شهید بهشتی گفت: شهید بهشتی به ما آموخت که در مسیر انقلاب اسلامی، احقاق حقوق مردم و منافع ملی باید از همه چیز گذشت و این شهید بزرگوارپایه گذار توسعه انسانی _اسلامی در این کشور بود .
وی افزود: شهید بهشتی حق بزرگی بر گردن کشور و ملت دارد که تعبیر امام راحل (ره)که فرمود: "شهید بهشتی یک ملت و یک امت بود و خاری در چشم دشمنان انقلاب " گویای این مسئله می باشد.
در پایان این دیدار لوح یادبود توسط فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق به رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی اهدا شد.
                            
 

 
 
امتیاز دهی