تازه ترین خبرها
 

 آیت‌الله عبادی در دیدار با روسای عقیدتی  سیاسی نیروهای مسلح مستقر در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: بین حقوق بشر در کلام مستکبران تا عملکرد آنان تفاوت بسیاری وجود دارد.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛ روسای عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح مستقر در استان خراسان جنوبی با آیت‌الله سید علیرضا عبادی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی دیدار کردند.
نماینده ولی‌فقیه دراستان خراسان‌جنوبی در این دیدار با اشاره به اینکه فرهنگ مال‌پرستی و خداپرستی هر کدام نتایج خاص خود را برای جوامع بشری در حوزه‌های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی دارد، بیان کرد: سیاست مبتنی بر فرهنگ دنیا پرستی همراه با ریا و کلک است.
آیت‌الله عبادی ادامه‌داد: سیاستی عین دیانت است که هدف و اصول آن بر پایه باورهای ایمانی و عقیدتی شکل بگیرد.
وی با تأکید بر اینکه اگر درون انسان‌ها اصلاح شد، برون نیز اصلاح می‌شود، گفت: استکبارگران با ترویج فساد و جنگ‌افروزی‌ها می‌خواهند فرصت فکر کردن، تأمل کردن و اندیشیدن را از عموم مردم جهان بگیرند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: قراردادن بخش عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح یک کار بسیار ارزشمند و دارای تأثیر شگرف بود.
وی بیان کرد: فعالیت عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح ژاندارمری ایام رژیم پهلوی را تبدیل به نیروهای سرفراز، پاک و امین نظامی و انتظامی امروزه کرده است که مایه مباهات و افتخار ما هستند.
وی با اشاره به اینکه این تغییر نیز با اصلاح از درون شروع شد، ادامه‌داد: امروز ما سپاه، ارتش و نیروی انتظامی با ایمان داریم که در برابر تهدیدات دشمن قوی ایستاده‌اند.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه امنیت جان و مال و ناموس مردم مرهون نیروهای مسلح است، گفت: امروزه ایثارگری‌ها و جان فشانی‌های نیروهای مسلح انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.
آیت‌الله عبادی با بیان اینکه سحر دشمن را همین نیروی ایمانی باطل کرده است، یادآور شد: امروزه هسته‌های مقاومت در منطقه نیز با تاسی از همین نیروی ایمانی و عقیدتی شکل گرفته است.
وی با بیان اینکه استکبار قدرت نفس کشیدن را از مردم میانمار و یمن و نیجریه و بسیاری دیگر از کشورها گرفته است، افزود: در حال حاضر فریاد عدالت طلبی را در خیابان‌های کشورهای اروپایی و آمریکا مشاهده می‌کنیم.
 
                            

 
 
امتیاز دهی