تازه ترین خبرها
 

سرتیپ دوم ارسلان پ‍رویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق با امیر سرتیپ دوم بازنشسته فرشاد رئیس جدید کانون بازنشستگان ارتش در استان خراسان جنوبی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، سرتیپ دوم پرویز ضمن تبریک دهه کرامت انتصاب بجا و شایسته امیر سرتیپ دوم بازنشسته فرشاد را به وی تبریک گفت و آرزوی سلامتی و توفیق خدمتگزاری برای ایشان نمود .
فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق در ادامه افزود: باید تمام تلاشمان را در جهت اعتلای جایگاه عزیزان بازنشسته به کار ببندیم و با تعامل خوب و سازنده برنامه های مفرح و مناسبی را جهت قدردانی از زحمات چندین ساله آنان برنامه ریزی نماییم .
امیر پرویز عنوان نمود: مجموعه منطقه پدافند هوایی شرق اعلام آمادگی میکند تا علاوه بر انجام ماموریت های خود در حفظ و صیانت از حریم هوایی حوزه تحت مسئولیت  ، در تمامی برنامه ریزی های انجام شده برای تکریم بازنشستگان عزیز و خانواده های عزیزشان از سوی کانون بازنشستگان ارتش در استان خراسان جنوبی گام بردارد .
حجت الاسلام علی محمد روشندل؛ رییس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق نیز ضمن تبریک انتصاب رییس کانون بازنشستگان ارتش در استان خراسان جنوبی گفت و برای ایشان از خداوند متعال توفیق روز افزون در این سنگر را مسئلت داشت .
وی در ادامه گفت :مجموعه عقیدتی سیاسی در راستای اجرای طرح های مصباح همواره در صدد این است تا از تجربیات بازنشستگان عزیز در تربیت جوانان و به عنوان چراغ راه در رسیدن به اهداف سازمان استفاده نماید .
وی افزود ما در مجموعه منطقه پدافند هوایی شرق مصمم هستیم تا در مناسبت های مختلف از بازنشستگان عزیز و خانواده های محترمشان دعوت  و از تجربیات ارزشمندشان استفاده نماییم و دین خودمان را به آنان ادا کنیم.
 

 
 
امتیاز دهی