تازه ترین خبرها
 

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: ماموریت پدافند هوایی در زمان جنگ و صلح تفاوتی ندارد و توقف ناپذیر است و مسئولیت مهم حراست از دست‌آوردهای ارزشمند کشور در حوزه های مختلف بر عهده کارکنان غیور پدافند است.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی؛ امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از بخش های مختلف گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) در فردو بازدید کرد.
سرتیپ صباحی فرد در جمع کارکنان این یگان ضمن عرض تبریک ولادت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) گفت: باعث افتخار است که شما سربازان و خدمتگزاران به امنیت کشور در شهری خدمت می کنید که شهر اهل بیت (ع) است و در جوار حرم خواهر امام رئوف امام رضا(ع) مشغول به انجام وظیفه هستید و از حریم حرم حضرت معصومه (س) دفاع می کنید.
فرمانده نیروی پدافند هوایی افزود: ما سربازان را فرزندان خود ميدانيم و سعي میکنیم محيطي آرام و بدون دغدغه براي خدمت آنها فراهم كنيم تا پس از اتمام دوران  سربازی سفيران خوبي براي ارتش جمهوري اسلامي ايران باشند.
سرتیپ صباحی فرد با اشاره به ماموریت خطیر پدافند هوایی در دفاع از آسمان کشور ادامه داد: نیروی پدافند هوایی با پوشش کامل فضای آسمان کشور جمهوری اسلامی ایران با هوشیاری به صورت 24 ساعته این فضا را کنترل می کند؛ ماموریت پدافند هوایی در زمان جنگ و صلح تفاوتی ندارد و توقف ناپذیر است و مسئولیت مهم حراست از دست‌آوردهای ارزشمند کشور در حوزه های مختلف بر عهده کارکنان غیور پدافند است.
 

 
 
امتیاز دهی