تازه ترین خبرها
 

آیین تکریم و معارفه رییس عقیدتی سیاسی معاونت مهندسی نیروی پدافند هوایی با حضور حجت الاسلام روشن دل در محل این معاونت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، حجت الاسلام روشندل رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی در این مراسم با اشاره به روایتی از حضرت امام رضا(ع) گفت:
راوی میگوید آن حضرت را دیدم کنار کعبه ایستاده است و کعبه را خطاب می‌کند سپاس خدایی را که به تو شرافت داده برای تو شکوه و بزرگی قرارداد اما بدان که حق مومن از حق تو کعبه بزرگتر است.
رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ادامه داد: ما در هر جایی که باشیم یک مسئولیتی نسبت به کارکنان و خانواده های آنان که در این مجموعه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با آنها در ارتباط هستیم داریم و این حق مومن بر گردن ما قرار دارد که برای برطرف کردن مشکل این عزیزان تلاش کنیم که  این تلاش ثواب و منزلت بزرگی هم در درگاه خداوند دارد.
وی در ادامه ضمن معرفی حجت الاسلام غلامپور به عنوان رئیس عقیدتی سیاسی معاونت مهندسی نیروی پدافند هوایی و آرزوی توفیق برای ایشان از زحمات حجت الاسلام حیدریان که با حفظ سمت معاونت سیاسی اراده عقیدتی سیاسی ، ریاست عقیدتی سیاسی معاونت مهندسی را برعهده داشت تشکر کرد.
 

 
 
امتیاز دهی