تازه ترین خبرها
 

 امام جمعه کبودر آهنگ ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهدای سوباشی گفت: نام و یاد شهدای سوباشی فراموش نخواهد شد این شهدا مسیر را تعیین کردند و هدف را نشانه گذاری کردند تا ما به سمت قله رفیع عبودیت حرکت کنیم.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، آیین گرامیداشت یاد و خاطه شهدای سایت رادار سوباشی با حضور حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان کبودرآهنگ و امیر صادقی زاد فرمانده منطقه پدافند هوایی شهدای سوباشی در آین ایستگاه راداری برگزار شد.
حجت الاسلام باقری در این مراسم گفت: شهدای سوباشی سنگر را خالی نگذاشتند و در مقابل دشمن ایستادند و دفاع کردند این غیورمردان، مظلوم بودند ولی مقتدرانه به فیض عظیم شهادت رسیدند و تسلیم هراس از دشمن نشدند.
وی با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این مراسم زنده نگه داشتن یاد و اهداف شهدا را مهم دانست و افزود: نام و یاد شهدای سوباشی فراموش نخواهد شد این شهدا مسیر را تعیین کردند و هدف را نشانه گذاری کردند تا ما به سمت قله رفیع عبودیت حرکت کنیم.
فرمانده گروه شهید اقبال پور همدان نیز ضمن سخنانی با گرامیداشت یاد شهدای سایت سوباشی گفت: شهدا جان عزیز خود را در کف نهادند و دل را به دریا زدند و آسمان و خاک وطن و حرمت ناموس را بر حفظ جانشان ترجیح دادند.
وی افزود: شهادت هنر مردان خداست؛ شهادت عاشورایی کبوتران خونین بال شهدای سایت رادار سوباشی در پنجم مرداد ماه سال ۶۷ که به خاطر ایمان به خدا، تعهد و پاسداری آنان در عرصه سربازی و حفاظت از مرزهای آسمان کشور اسلامی بود شهادت این عزیزان به ما نهیب میزند که نباید نشستن و متوقف شدن در کار‌  وجود داشته باشد.
این مراسم در سایت سوباشی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و سپس حاضرین با نثار گل با آرمان های امام (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.
 

 
 
امتیاز دهی