تازه ترین خبرها
 

استاد تحکیم خانواده در دوره بصیرت گروه پدفند هوایی چابهار گفت: اطلاع‌رسانی و تبیین تهدیدها و آسیب‌های فناوری اینترنت در جامعه‌ انسانی و در سطح خانواده، از امور مهم و قابل توجهی است که باید در مدیریت فرهنگی و اجتماعی جامعه‌ امروز به آن توجه جدی شود و با برنامه‌ریزی درست آن را کنترل نمود.
به گزارش روابط عمومی نیروی پدافند هوایی، با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی دوره بصیرت ویژه خانواده های کارکنان گروه پدافند هوایی چابهار به‌صورت مجازی طی چهار روز برگزار شد.
در این دوره کلاس‌هایی با موضوع تحکیم خانواده، روانشناسی کودک و خانواده‌، آگاه‌سازی سیاسی و معارف مهدویت توسط استاد های مجرب از سطح کشور به‌صورت ارتباط تصویری برخط برای خانواده‌ها برگزار شد.
استاد تحکیم خانواده در این دوره بصیرت با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی در سطح خانواده ها گفت: شاید بسیاری از خانواده ها امروز نمی دانند که فضای مجازی یک فضای جاسوسی است و برخی اوقات دانلود یک برنامه می تواند همه اطلاعات شخصی شما را تخلیه کند ودر اختیار دیگران قرار دهد و یا حتی شارژ کردن موبایل از نظر امواج الکترونیکی بسیار زیان بار است و باید از فرد فاصله داشته باشد و این اطلاع رسانی وظیفه دستگاههای فرهنگی است تا مردم را از آسیب های تکنولوژی جدید مصون کنیم.

 
 
امتیاز دهی