تازه ترین خبرها
 

 حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی طی ارتباط تصویری برخط با فرماندهان ومسئولان گروه پدافند هوایی کرمان ضمن بررسی برخی از مسائل این یگان تأکید کرد: فضای مجازی یکی از ابزارهای پرکاربرد در ارتقای برنامه های فرهنگی است که باید با رعایت کامل مسائل امنیتی از آن بهره برد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این ارتباط تصویری به اهمیت کار فرهنگی در سطح یگان های ارتش اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و محدودیت های بوجود آمده بایستی فعالیت‌های فرهنگی با رعایت کامل مسائل امنیتی در بستر فضای مجازی انجام پذیرد و از این فضا باید حداکثر بهره را ببریم چرا که امروز فضای مجازی به عنوان یک رسانه قدرتمند در ارتقای برنامه‌های فرهنگی عمل می کند.
نماینده ولی فقیه در ارتش در ادامه به برخی مسائل در سطح یگان‌ها اشاره کرد و افزود: تعامل و هم افزایی هرچه بیشتر فرماندهان، عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات می تواند گامی موثر در پیشبرد اهداف سازمان باشد، چرا که موفقیت های بزرگ جز در سایه اتحاد و همدلی قابل دستیابی نخواهند بود.
وی همچنین توجه ویژه به مسائل و مشکلات کارکنان وظیفه را موضوعی مهم و اساسی برشمرد و ادامه داد: بایستی در تمامی حوزه‌ها به ویژه موضوع فرهنگی و اعتقادی به کارکنان وظیفه توجه کرد، آنها بخش عمده ای از نیروی انسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می‌دهند و خوشایند سازی محیط خدمتی آنان بخشی از کارهای لازمی است که در باره آنان باید بکار بسته شود.
تعدادی از کارکنان گروه پدافند هوایی کرمان در این گفت و گوی تصویری برخی مشکلات و دغدغه های خود را با رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش مطرح کردند و حجت الاسلام محمد حسنی  نیز دستورات لازم را برای پیگیری و رسیدگی به مسایل صادر کرد

 
 
امتیاز دهی