اخبـــار
 

همزمان با شروع هفته دفاع مقدس، امیر سرتیپ دوّم سعیدی فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال با حضور در دبیرستان البرز تهران زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را به صدا در آورد.

 

در این مراسم که با حضور معاون اجتماعی شهرداری تهران، خانواده محترم شهدا ، دانش آموزان دبیرستان البرز و جمعی از خانواده های آنان همراه بود امیر سرتیپ دوم سعیدی با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت: غیور مردان پدافند هوایی در عرصه دفاع مقدس بسیار خوش درخشیدند و با ایثار و فداکاری خود آسمان صحنه نبرد را برای هواپیماهای دشمن به جهنمی سوزان تبدیل کردند.

 

امیر سعیدی در ادامه اظهار داشت: امروز پدافند هوایی با استفاده از دانش بومی و با یاری نخبگان و دانشجویان کشور تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود را در داخل کشور تولید می کند و شما دانش آموزان عزیز کسانی هستید که کشور در تمامی حوزه ها می تواند از توان علمی و تخصصی شما در جهت رشد و شکوفایی هرچه بیشتر بهره برداری کند.

 

شایان ذکر است: دبیرستان البرز همه ساله با شروع سال تحصیلی جدید و همزمان با هفته دفاع مقدس اقدام به برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس می نماید که در این نمایشگاه تجهیزات نظامی و تاریخچه پدافند هوایی جهت آشنایی نسل جوان با دفاع مقدس و نقش پدافند هوایی در جنگ تحمیلی به نمایش گذاشته شده است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر